Vozík na jedlo – servirovací

Vozíky

 • Vozík na jedlo – servirovací

  model č. 47510 – trojpolicový
  model č. 47511 – dvojpolicový

  Vozík na jedlo je určený na rozvoz stravy v nemocnici, domove dôchodcov, domove sociálnych služieb. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené. Vozík sa skladá z troch odkladacích plôch, ktoré sú z bielej HPL dosky a opatrené zábranami. Kovová konštrukcia vozíka je povrchovo upravená práškovou technológiou. Farebné prevedenie – biela RAL 9003. Možnosť výberu farby kovovej konštrukcie podľa farebnej škály RAL.

 • Vozík na prádlo

  model č. 47520

  Vozík je určený na zber prádla v zdravotníckych zariadeniach. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je určený na použitie v interiéri. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené. Kovová konštrukcia vozíka je povrchovo upravená práškovou technológiou. Farebné prevedenie – biela RAL 9003.
  Možnosť výberu farby kovovej konštrukcie podľa farebnej škály RAL.
  Súčasťou vozíka je vrece – koženkové (vodeodolné, s možnosťou dezinfikovania, prania na 90º, životnosť 50 praní, sušiť vo zvislej polohe)

 • Vozík na prádlo

  model č. 47521

  Výhodou vozíka je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené. Vozík je delený na dve časti. V jednej časti sú umiestnené 3 police (HPL dosky) na ukladanie čistého prádla, druhú tvorí držiak na vrece na odkladanie použitého prádla. Kovová konštrukcia vozíka je povrchovo upravená práškovou technológiou. Farebné prevedenie – biela RAL 9003. Možnosť výberu farby kovovej konštrukcie podľa škály RAL. Súčasťou vozíka je vrece – koženkové (vodeodolné, s možnosťou dezinfikovania, prania na 90°, životnosť 50 praní, sušiť vo zvislej polohe)

 • Vozík na prádlo

  model č. 47522

  Výhodou vozíka je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je určený na použitie v interiéri. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené. Vozík je delený na dve rovnaké časti, v ktorých sú umiestnené vrecia na prádlo. Kovová konštrukcia vozíka je povrchovo upravená práškovou technológiou. Farebné prevedenie – biela RAL 9003. Možnosť výberu farby kovovej konštrukcie podľa farebnej škály RAL. Súčasťou vozíka je vrece – koženkové (vodeodolné, s možnosťou dezinfikovania, prania na 90°, životnosť 50 praní, sušiť vo zvislej polohe).

 • Vozík preväzový pojazdný

  model č. 47650

  Vozík je určený pre ambulancie, oddelenia nemocníc. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Vozík je vyrobený z oceľových profilov a plechov. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Odkladacie plochy sú nerezové. Vozík je vybavený jednou zásuvkou, držiakom s plastovou nádobou a odpadkovým košom. Nad nádobou je odkladacia plocha z dierovaného plechu s ohrádkou. Farebné prevedenie – biela RAL 9003. Možnosť výberu farby kovovej konštrukcie podľa farebnej škály RAL.

 • Vizitový vozík

  model č. 47651

  Vozík je určený pre ambulancie, oddelenia nemocníc. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba.
  Vozík je vyrobený z oceľových profilov a plechov.
  Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Farebné prevedenie – biela RAL 9003.
  Odkladacie plochy sú nerezové. Vozík je vybavený jednou zásuvkou.
  Možnosť výberu farby kovovej konštrukcie podľa farebnej škály RAL.